Öğrenci ve Veli görüşleri

Başarının MUTLAK Adresi

Duyurular  :
2012 / 2013 DÖNEMİNİN SONUNDA %100 YERLEŞTİRME BAŞARISINI 3 TIP FAKÜLTESİ İLE SÜSLEDİK      GURURLUYUZ :)

Öğrenci ve Veli görüşleri

Batuhan TAYLAN
Başka bir dershanede eğitim aldıktan sonra eğitimin nasıl olması gerektiğini gerçekten BİA AKADEMİ'DE gördüm. Butik dershaneyle normal bir dershane arasındaki farkı en iyi anlayan öğrencilerdenim. Burası kendime güvenimi arttırdı. Öğretmen öğrenci ilişkisinin samimi olması ders çalışma isteğimi arttırdı. Öğretmenlerin bize verdiği testler ve yönlendirmeler çok etkili oldu. Buraya gelmeden önce eski dershanemde tamamlayamadığım konu eksiklerimi bu dershanede öğretmenlerin doğru tespitiyle tamamlamayı sağladım. Birebir eğitim olması,  derslerin kalabalık sınıflarda yapılan derslerden farklı geçmesi, öğrencilerin eksikliklerinin kolayca tespit edilip giderilmesi ve en önemlisi öğretmenlerimizin her zaman güler yüzlü olması ve bizi motive etmesi sınavı kazanmamda en iyi faktördü. Burada beni en çok mutlu eden şey öğretmen öğrenci ilişkilerinin daha özel olması. Burada soluduğum hava dershane havasından daha farklı. Buraya gelirken keyif alarak geliyorum.


Merve KÜÇÜK                                                                                                                    
BİA AKADEMİ'DE  hedeflerime ulaşmak için verdiğim mücadelede ihtiyacım olan desteği istediğim zaman ve istediğim miktarda alabileceğim kurum. Ayrıntılardaki eksiklerimi tamamladığı için topyekûn başarımda oldukça etkili oldu. Öğretmenlerimle arkadaş gibiydik. Çok sıcak bir ortam. İstediğimde rahatlıkla ders alabildim. Öğretmenlerimiz hep motive ediciydi, dersler çok verimli ve eğlenceliydi. Konusunda uzman olan öğretmenlerim eksiklerimi rahatlıkla giderebildiler. İstediğimde istediğim dersi alabilmem zamanımız kısıtlı olduğu için çok önemliydi Koç Eğitim Atakent bana bu imkânı sağladı eksiklerimi zamanında tamamladım.


Rojda ÖZAYDIN   
BİA AKADEMİ başarının %100 garantisi. Tüm derslerde buraya geldiğimde atak gösterdim. Öğretmenler arkadaş gibi tam bir aile ortamı var. Kazanmamdaki başarının %80’i buranın başarısı. Deneme sınavları, özel ders ortamı, birebir çalışmalar diğer dershanelere göre daha kaliteli. Daha fazla katkı sağladı. Öğretmenlerin yakınlığı ve ilgilenme  dereceleri diğer dershanelere kıyasla çok yüksek olduğu için motivasyonumuz hep yüksek oldu. Burada beni en çok memnun eden şey ise öğretmenler, dekorasyon, ortamın aile ortamı gibi olması ve ailemin kuruma sonsuz güveni.


Suphihan TERLİKLİ
BİA AKADEMİ aile ortamı ve sıcak bir yuvanın yanında güzel bir eğitimdir benim için. Hocalarımızın derslerin dışında bize destekleriyle de yardımcı olmaları, sadece dersle değil hayatta öğrencilerinin sıkıntılarıyla da ilgilenmeleri öğrencileri ayakta tutmayı başarıyor. Diğer dershanelerde eğitim okuldaki gibi, ama burası evdeki rahatlığı aratmıyor. Her gün isteyerek gelmemizi sağlayan ortama sahip.  Kesinlikle aile ortamı var burada. Ama yeri geldiğinde de güzelce ders işleniyor.
Ayrıca butik dershane olması birebir eğitim varlığı özel kılıyor. Burasıyla geç tanıştığım için pişmanım keşke diğer dershanelerde vakit kaybetmeseydim. Öğretmenlerimizin bize karşı yakınlığı ve yoğun ilgisi burayı farklı kılıyor.  Öğretmenlerimiz sık sık yaptığımız sosyal aktivitelerle bizi motive ettiler ve başarımıza ön ayak oldular. Dershanemizin ilk senesinin öğrencilerinden olarak şunu söyleyebilirim ki kurum olarak kısa sürede çok yol aldılar.  Burada yakaladığımız ortamı daha önce gittiğim dershanelerde görmedim. Derslerden kesinlikle bunaltmadan öğretmenlerin bizi sürekli ayakta tutmayı bilmesinin bizim başarımızda çok büyük yeri vardır. Dershane eğitim sürecimizin bitmiş olmasına rağmen  buradan kopamamış olmamız gerçekten bence çok önemli bir şey. Üniversiteyi kazanmak isteyen herkes burayı tercih etmeli ve asla pişman olmaz.
Üzerimde emeği olan tüm öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum. Öğretmenlerimle hala görüşmeye devam ediyorum. Sadece ders süresince değil tercih sürecinde de hep yardımcı oldular. 


Büşra İÇİN
BİA AKADEMİ ikinci bir evim gibi, ailem gibi. Buraya geldiğimde evimde gibi rahatım. Öğretmenlerimin yaklaşımı bana bir aile sıcaklığı veriyor.  İngilizce öğretmenliğini kazandım. Hocalarımın buradaki yaklaşımından dolayı ben de öğrencilerime yaklaşım için en iyi örnekleri gördüm. Onların tecrübesiyle iyi bir öğretmen olacağıma inanıyorum.  Özellikle bireysel çalışmalar başarımda çok etkili oldu. Takıldığım sorularda rahatlıkla hocalarımla tartışabiliyordum. Bunun sayesinde yapamadığım soruları çok rahatlıkla çözebilecek duruma geldim. Test yöntemindeki kolaylıkları öğrendim. Bu da benim soru çözümümde hızlanmama yardımcı oldu. Kişiye özgü eğitimden dolayı bireysel başarı daha fazla. Gelişim açısından kalabalık sınıflar yerine bireysel sınıflar başarıya ulaşmamda çok etkili oldu. Eksik olduğum konular üzerine gidilip ilerlememi sağladı. Hocalarıma rahatlıkla sorularımı sorabildim. İlgi, alaka, hocalarımızın tecrübeli olması, hocalarımızın bize yol göstermesi üniversiteye giden yolda çok yardımcı oldu. Diğer dershanelerde bu özel ilgiyi bulamadım. Bu da beni en çok memnun eden şey oldu. Burada olduğum için çok mutluyum doğru yerde olduğuma eminim.

Muhammed ÖZGÜLER
BİA AKADEMİ sıcaklık ve ailevi bir ortam. Birebir, eksiksiz, mükemmeliyetçi eğitim. Kitle dershanesinden farklı olarak sadece ders olmamakla birlikte hem sosyal hem de huzurlu ve rehberlik eden öncü bir dershane. Burada öncelikle öğretmenlerin yaklaşımı çok özel. Maddi bir kaygı düşünmeden öğrencilerini kültür ve eğitim bakımından tamamlanması benim için önemliydi.
Başarılı ve öncü olmak için öğretmenlerin yanı sıra öğrencilerin de birbirine destek olması, rekabetin ezicilikten ziyade yardımcı ve destek olucu olması burada kendimi rahat hissetmeme ve derslerime daha konsantre olmamı sağladı. Ders çalışma ortamı olarak her türlü imkânın sağlanması ve herhangi bir problemde öğretmenlerin elinden gelen her şeyi en iyi şekilde yapması, doküman konusunda hiçbir eksiğin olmaması öğrencilerin tekrar eksiği konusunda aklında bir soru işareti kalmaması başarıya ulaşmamı sağladı.
Bütün öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum.

Seren ÖZCAN- İrem ŞAHİN
BİA AKADEMİ konu eksiklerimizi detaylı bir şekilde tamamlayabiliyoruz. Sorularımızı istediğimiz zaman öğretmenlere sorma şansı yakalayarak eritebiliyoruz. Soru çözme hızı kazandırdığı için sınavımızda süremizi çok iyi değerlendirdik. Eksiklerimizi görmememizi sağladı. Yapamadığımız soruları ve anlamadığımız konuları daha rahat yapmamızı sağladı. Burada az öğrenci olması tüm öğrencilerle özel olarak ilgilenilmesini sağlıyor. Öğretmenlerin çok içten olması bizi motive ediyor. Hedefimize varmamız için bizi hızlandırıyor. Başkasına da tavsiye edebileceğim bir yer. Bizimle yakından ilgilenilmesi, rahat bir ortam olması, istediğimiz zaman hoca bulabilmemiz burayı çok farklı kılıyor ve bizi de başarıya bu sayede taşıdı.
Her şey için tüm hocalarımıza teşekkür ederiz.